Paweł Budz
to i owo
Czym tu strzelić?
to i owo
Jak zawsze nadchodzi ten szalony grudniowy wieczór, w którym ludzkość cała szaleje z radości, że jeden rok się skończył a drugi ( oczywiście lepszy ) się zaczyna. czytaj dalej »
czym tu strzelić? - Paweł Budz blog
Ole ole to bożole
to i owo
Matko Boska, stało się! Jak co roku w trzeci czwartek listopada nastąpił ten moment, na który czekaliśmy przez cały rok. czytaj dalej »
ole ole to bożole - Paweł Budz blog
Zielona Wróżka
to i owo
Trochę mnie nie było, ale wracam w dobrej formie i piszę z "grubej rury". czytaj dalej »
Zielona Wróżka - Paweł Budz blog
Pokochałem Corteza...
to i owo
Do dnia wczorajszego Cortez kojarzył mi się tylko i wyłącznie z hiszpańskim konkwistadorem o wdzięcznym imieniu Fernando (Hernan, Hernando), który zasłynął podbiciem imperium Azteków, przy pomocy kilkuset zbrojnych i koni. czytaj dalej »
pokochałem Corteza... - Paweł Budz blog
Ile jest warte Casillero del Diablo?
to i owo
Przez wiele lat był to dla mnie wzór Cabernet Sauvignon (ka ber ne so wi nią) z Chile, taki szklany wzorzec metra z Sevre (sewr), ideał bez skazy. czytaj dalej »
Ile jest warte Casillero del Diablo? - Paweł Budz blog
A new devil in the team...
to i owo
Oglądając tegoroczny finał Ligi Mistrzów i kibicując Barcelonie (Dorotko i młodzieży, wybaczcie) czekałem na to co pokażą "Czerwone Diabły" z Manchesteru. czytaj dalej »
A new devil in the team... - Paweł Budz blog
Ni pies ni wydra...
to i owo
Ni pies ni wydra…Pogoda za oknem nie może się zdecydować, czy nas rozpieszczać słońcem, czy smagać deszczem. czytaj dalej »
Ni pies ni wydra... - Paweł Budz blog
« poprzednia 1 następna »
O mnie
Jestem Góralem półkrwi, który porzucił destylowane trunki z ziemniaków i zbóz na rzecz sfermentowanego soku z winogron.. więcej »
Archiwum
2011 (56)